Tagasi loetelu juurde
IMPACT 80/20 ja MIltton liituvad

Digiturundusagentuur IMPACT 80/20 ja ärinõustamisettevõte Miltton liituvad

Meil on hea meel teatada, et oleme liitunud ärinõustamisettevõttega Miltton New Nordics.

“Digiturundus, strateegiline sisuloome ja kommunikatsioon on ajas üksteisele üha lähemale liikunud. Ühinemine regiooni ühe tugevaima sisuloome ja kommunikatsiooni tiimiga on loogiline samm ettevõtte arengus, pakkudes seejuures uusi võimalusi meie digifanattidest töötajatele kui ka headele klientidele,” põhjendab IMPACT 80/20 asutaja ja partner Kristjan Raude liitumist Milttoniga.

Läbi IMPACT 80/20 ja Milttoni kompetentside ühendamise ollakse suutelised klientidele pakkuma digitaalses keskkonnas täisteenust strateegiast sisuloomeni, täpsest sihtimisest analüütikani.

IMPACT 80/20 on Eesti kogenuim, aastal 2008 asutatud digiturundusagentuur, partneriteks Kristjan Raude, Armin Tüll ja Maarja Tiho. Liitumisprotsess Milttoniga kestab kuus kuud, mille käigus ühendatakse teenused jameeskonnad. IMPACT 80/20 partnerite ringist väljub Armin Tüll, teised partnerid jätkavad ettevõtte arendamist Milttoni koosseisus. Pärast IMPACT 80/20 tiimi liitumist on Milttoni Eesti üksuses pea 30 inimest.

Miltton New Nordics OÜ on Põhjamaade juhtiva nõustamisettevõtte Miltton Grupp ning Annika Arrase, Kristi Liiva ja Martin Kuke poolt asutatud ärinõustamisteenust pakkuv valdusettevõte, mis juhib Eestis tegutsevaid tütarettevõtteid, milleks on valitsussuhete alast ekspertiisi pakkuv Miltton Public Affairs OÜ, kommunikatsioonijuhtimise nõustamisele keskenduv Miltton JLP OÜ ja 2019. aastal asutatud muutustenõustamisteenust pakkuv Miltton Sisu OÜ.

Loe täispikkuses pressiteadet Milttoni kodulehelt.

Lisainfo:

Kristjan Raude
IMAPCT 80/20

372 5648 1828