Tagasi loetelu juurde

E-raamat: 30 päringute suurendamise nippi, näpunäidet ja ideed

Unistasime uutest kontaktidest, kes meie ettevõtte turundusmahlad veelgi vägevamalt voolama paneksid ning kellest võiksid ajapikku saada meie partnerid. Mõistsime, et seda saavutada, tuleb luua üks ütlemata äge pakkumine, millest oleks võimatu, või siis vähemalt väga keeruline keelduda.

Mida me tegime? Kirjutasime valmis 42-leheküljelise e-raamatu, mis on servast servani täis väärtuslikke nippe, kasulikke ideid ja praktilisi näpunäiteid. Kokku 30 nõuannet, kuidas oma kodulehel päringute mahtu suurendada.

Client:
WSI

Field of work:
Attention generation

Project duration:
1 year

Process

Kuidas me seda tegime?

Kindlustamaks, et meie hoolega läbimõeldud ning väärtuslikust infost pungil e-raamat jõuaks võimalikult relevantse sihtrühmani, kaasasime mitmeid erinevaid kanaleid: enda koduleht, e-posti turundus, blogi, sotsiaalmeediakanalid, Facebooki reklaamid, külalisblogi ja pop-up’id.

Kõigis mainitud kanalites kasutasime selgelt eristuvat ja tegutsema motiveerivat CTA-d, et suunata kõik huvilised kampaania tarbeks loodud maandumislehele. Kui huviline oli maandumislehel oleva vormi täitnud, potsataski 42-leheküljeline e-raamat tema virtuaalsesse postkasti.

Results

Tulemused

  • Kampaania aktiivne periood kestis 4,5 kuud, selle ajaga laadis e-raamatu alla 662 inimest.
  • Tänu väärtuspakkumisele saime 231 uut kontakti, mis tähendab, et ca ⅓ vormi täitjatest olid uued kontaktid.
  • Maandumislehe keskmine konversioon oli 52,8%.
  • Facebooki reklaamide keskmine klikihind (CPC) oli 1,19 eurot ja keskmine kontakti (CPA) hind 1,71 eurot.