Tagasi loetelu juurde
Auhinnatud

Meie loodud biotehnoloogia valdkonna veebileht tunnistati maailma parimaks

Rõõmuga teatame, et taas tunnustati rahvusvahelisel veebilehtede võistlusel WMA WebAwards meie agentuuris valminud kodulehte. Oleme ka eelnevatel aastatel sellest konkursist osa võtnud ja auhindu võitnud, kuid esmakordselt teenisime kategooria üldvõidu. Nimelt pälvis meie loodud koduleht myoton.com maailma parima biotehnoloogia valdkonna veebilehe tiitli. Tegemist on esimese korraga, kui eestlased maineka konkursi 21-aastase ajaloo jooksul kõrgeima tunnistuse saavad. Seega on see auhind esmakordne nii WSI Online agentuuri kui Eesti jaoks.

Klient:
Myoton

Projekti kestvus:
2 aastat

Design & Web

Maailma parima veebilehe loomise õppetunnid

.Meie UX disainer, Tanel Eero, kommenteeris antud projekti nii: „See oli väga väljakutset pakkuv projekt. Seal ei olnud lihtsat lahendust ning igal sammul oli palju asju, millele mõelda. Klient oli samuti nõudlik ja ma arvan, et see mängis heas mõttes rolli lõpptulemuses. Võin öelda, et mõlemad osapooled olid hingega asja juures ning kõike tehti koostöös kliendiga.”

Results

Ka Aleko Peipsi ettevõttest Myoton rõhutas, et väga hea lõpptulemuse saavutamiseks on vaja siirast soovi midagi ägedat teha ja seda mõlemalt osapoolelt. „Kui see töö ind ei rauge ja motivatsioon püsib üleval, siis igal juhul varem või hiljem nii-öelda see vesi leiab oma tee sealt kivide vahelt,” ütles Aleko Peipsi IMPACT 80/20 saates, mille külaliseks ta oli, et arutleda maailma parima kodulehe loomise õppetundide teemal.

Myoton ise on unikaalne diagnostikaseade lihaste seisundi mõõtmiseks. Sellest tulenevalt on meie loodud veebilehe sihtrühmaks meditsiini- ja spordivaldkonna inimesed ning eesmärgiks neile selle seadme ainulaadsete võimaluste tutvustamine. Veebileht presenteerib täpselt, milliseid lihaseid saab Myotoni tehnoloogiaga mõõta ja kuidas seadet kasutada.

Vaata ka IMPACT 80/20 saadet, kus Aleko Peipsi kirjeldas maailma parima kodulehe loomise õppetunde tellija vaatevinklist.