Teenused

Soovid, et Sinu ettevõtte visuaalne kuvand oleks professionaalne? Tahad rohkem külastajaid kodulehele ja reklaamidele? Tahad näidata sotsiaalmeedias, et olete tegusad ja toimekad? Uus toode vajab head copyt ja kampaaniat, mis tõmbaks tähelepanu ja paneks inimesi sellest rääkima? Tahad teada, mis on sinu digivarade väärtus ja milline on potentsiaal? Palju häid küsimusi…

Meie lähenemine

Mis on turundus?

Turundus on tööriist, mille abil on võimalik muuta inimeste vaatenurkasid ning arusaamu, nende mõtteid ja käitumist.

  • Sa soovid kogu maailmale oma tootest või teenusest rääkida.
  • Sa soovid muuta oma brändiga seonduvaid mõttemalle ning konkurentidest ette kihutada.
  • Sa soovid, et inimesed unustaksid Sinu viimase toote tehnilise vea.
  • Sa soovid, et kõik, kes Sinu toodet või teenust kasutavad, mõtleksid endast seda tehes hästi.
  • Sa soovid, et Sinu auditoorium saavutaks Sinu toodet või teenust kasutades ühiskonnas ihaldatud staatuse.

See kõik on saavutatav tänu hoolega läbimõeldud turundus- ja kommunikatsioonitegevusele.

IMPACT 80/20 saavutab Sinu eesmärgid kombineerides bränditurunduse ja otseturunduse.

Teenused

Meie teenused

Digiturunduse kampaania

Soovitud tulemini jõuad kõige kiiremini ja kulusäästlikumalt kui tead, millises seisus on ettevõtte digivarad. Meie teenused: Google analüütika, sotsiaalmeedia, disaini, digimeedia, SEO ja sisu auditite koostamine.

Loe rohkem

Digiturunduse auditid

Selleks, et koostada strateegiat ning planeerida tegevusi, peab olema teadlik turupotentsiaalist ning oma digivarade väärtustest. Auditid annavad võimaluse analüüsida olemasolevat liiklust ja kvaliteeti kodulehel (Google Analytics ja UX), hinnata seniseid ja planeerida edasisi tegevusi reklaamikanalites (Adwordsi ja sotsiaalmeedia audit), kaardistada oma ettevõtte visuaalne väljapaistvus (kodulehed, materjalid, kampaaniad) ning saada ülevaade, kuidas tulla paremini välja orgaanilistes otsingutulemustes, kaardistada visuaalse identiteediga seonduvad  aspektid jne.

Loe rohkem

Google’i ja Facebooki reklaamid

Kiireim viis saada uusi kliente on seada üles täpselt ja nutikalt sihitud reklaamid Facebooki ja Google’i keskkondades. Meie teenused: digimeedia strateegia koostamine; mõõdikute, analüütika ja reklaamide seadistamine vastavalt Sinu kliendi ostuteekonnale; reklaamikampaaniate pidev optimeerimine vastavalt kokkulepitud eesmärkidele.

Loe rohkem

Copywriting ehk sisuloome

Öeldakse, et pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna. Oleme sellega täiesti päri, kuid sõna jõudu ja väärtust ei saa alahinnata ning hea ning atraktiivne tekst on pildi lahutamatu kaaslane.

Loe rohkem

SEO ehk kodulehe optimeerimine

Kui koduleht ei tule Google’i otsingutulemustes esimeste seas välja, pole seda ka Sinu kliendi jaoks olemas. Meie teenused: konkurentide ja märksõnade analüüs; tehnilised, lehe sisesed ja välised SEO tööd, et saavutada otsingumootoris parim positsioon.

Loe rohkem

Bränd

Meie soov on teha sinuga koostööd alustades juuretasandist. Paneme paika sinu positsiooni turul ja valime vastavalt kõige sobivama kommunikatsiooni- ning turundusstrateegia. Ja kui sinu firma on juuretasandist juba suuremaks sirgunud, siis aitame leida uue jõu kasvamiseks.

Loe rohkem

Disain ja veeb

Selleks, et sind kuuldaks, on sul vaja kõnepulti. Meie aitame sul ellu viia strateegiat ja brändi, milleni koos oleme jõudnud. Olgu see reaktsioon sinu ägeda veebilehe vastu või Financial Times’i esikaas – sul on vaja klikke, kõnesid, kirju ja oste.

Loe rohkem

Digiturundusega võib alustada igal hetkel ja on vajalik nii alles alustavale idufirmale kui ka juba väljakujunenud protsessidega tegutsevatele ettevõtetele.