Oleme IMPACT 80/20-s välja arendanud päris oma meetodid, et saada sinult, sinu tiimilt, partneritelt kui ka klientidelt kätte info, mis teeb turule sisenemise võimalikutl lihtsaks. Usume innukalt lugude jutustamisesse ja jutustame sinu loo nii, et kliendid tahavad sellest ikka ja jälle osa saada.

Meie pakutavad teenused:

  • Turundusstrateegia loomine – Meie strateegiline töö baseerub alati eri turgude teaduslikel uurimustel js testkampaaniatel. Lisaks tuleb väga väärtuslik informatsioon ka iga ettevõtte siseuurimustest. Strateegilise arenguprotsessi ellu viimist toetame vajadusel õppematerjali ja töötubadega. 
  • Loomingulised lahendused ja kampaaniad – Hea strateegia vajab silmapaistvat loomingulist lahendust. Paneme enda loomingu kõrvuti uuringutega ja teeme kindlaks, et tulemus on 100% kooskõlas strateegiaga. Kõik mis sädeleb pole kuld.
  • Kommunikatsioonijuhtimine – Strateegiat toetamiseks räägime läbi erinevate kanalitega ja paneme paika kus, mida ja kes peaks ütlema.
  • Kliendikogemuse disain – Turundus kaotab oma mõtte, kui toode või teenus on oma olemuselt vigane. Klient on kuningas ja meie aitame sul talle punase vaiba ette veeretada. Ehk hoopis sinise või roosa – kuidas iganes meie strateegiline lähenemine välja näeb.

Meie hiljutised kliendid brändingu, loova ja strateegia osas on olnud teiste hulgas näiteks Päästeamet ja Cuesta Advokaadid.

 

Võta ühendust