Miks ma vajan disaini ja veebi?

Selleks, et sind kuuldaks, on sul vaja kõnepulti. Meie aitame sul ellu viia strateegiat ja brändi, milleni koos oleme jõudnud. Olgu see reaktsioon sinu ägeda veebilehe vastu või Financial Times’i esikaas – sul on vaja klikke, kõnesid, kirju ja oste.

Meie IMPACT 80/20-s teame, et ka silmapaistvaim ilu on väärt ainult nii palju kui tema oskus tekitada müüki. Aitame üles seada kontseptsiooni, mis on üheselt nii kaunis kui ka toimiv ning toetab sinu brändi kõigil platvormidel.

Meie pakutavad teenused:

  • Kontseptsioon – Disainiloome algab kontseptsioonist. Meil on rohkem kui küllaga kogemust hästi toimivate disainide loomisel ning arendamisel. Usume, et loomingu ja teadusliku ühendamisel sünnivad ideed, mis suunavad sinu brändipurjeka õigetesse vetesse. 
  • Tekstiloome – Kontseptsioon peab olema üheselt arusaadav. Õige sõna, õiges vormis, õigel ajal, õiges kohas – nii võib ka keeruliseim mõte end avada. Aitame sütitada inimestes ehedat huvi ja usku sinu brändi vastu.
  • Disain/Kasutajakogemuse disain (UX) – Kaunist veebilehest on kasu ainult siis, kui inimesed seal orienteeruda oskavad. Kasutajakogemust disainides toetume viimastele uuringutele, heale maitsele ja levinud tõdedele. Külastaja ostusoovist on vähe kasu, kui ta ei tea kuhu peab klikkima.
  • Programmeerimine – Kuivõrd Esperantost on kasu maailmas ringi reisides, siis arvutitega suhtlemisel ta ei aita. Meie räägime universaalset koodimise keelt ja teeme kindlaks, et ükski sinu soov ei läheks tõlkes kaduma.
  • Tootmine – Sind köidavad kenad disainid? Väga hea – meie muretseme, et nende väljatrükid oleks ühtemoodi kenasti köidetud. Meie silm teab, millist materjali komplimenteerib milline järeltöötlus – kiletamine, nuutimine, voltimine jne.

Meie hiljutised kliendid disaini ja veebi osas on olnud Cuesta Advokaadid, Klinden Hambaravi ja Õllenaut.

 

Võta ühendust