Tagasi loetelu juurde
IMPACT 80/20 team

Töökuulutus: otsime oma tiimi Web Project Manageri

IMPACT 80/20 on rahvusvaheliselt tegutsev full-stack turundusagentuur. Meie töö on põhjalikult oma partnerite äritegevust analüüsida, leida parimad lahendused, et nende tulud ja tulemuslikkus järjepidevalt kasvaksid ning viia ellu kõik olulised turundustegevused.

Oleme küll sügavalt digiusku ning hindame kõrgelt mõõdetavaid tulemusi, kuid meie majas käivad need käsikäes loovuse ja strateegiaga.

Viimased kümme aastat oleme kuulunud rahvusvahelise, enam kui 1000 agentuuriga WSI-võrgustiku, 20 parima sekka.  

Keda me otsime?

Me otsime Web Project Manageri.

Kas Sa…

  • … oled veebiarendusprojekte juba mõned aastad juhtinud, kuid soovid üha edasi areneda ning teha selle asemel disainitöid?
  • … oskad klientidele veebiarendusega seonduvaid üksikasju selgitada, kuid front-end on lihtsalt nii põnev, et tahaksid seda kohe-just-nüüd-ja-praegu proovida?
  • … saad kasvõi une pealt hakkama nõudliku arendusgraafiku juhtimisega, kuid Sinu tõeline unistus on võita mainekaid UX-disaini auhindu?

Kui Sa vastasid vähemalt ühele neist küsimustest jaatavalt, siis oled õige inimene!

Mida me pakume?

IMPACT 80/20 vajab Sind. Meie ühes rütmis töötav tiim ootab Sind.

Web Project Manager on küll täiskohaga töö, kuid me loodame, et Sinust saab juba vähem kui aastaga tõeline multitalent!

Sul on võimalus töötada koos Eesti ühe parima UX-eksperdi Tanel Eeroga, kelle veebid on rahvusvahelistel konkurssidel mitmeid prestiižseid auhindu noppinud. Lisaks on Tanel Euroopa Innovatsiooniakadeemia disainimentor.

Sooviksime Sinuga kohtuda nii pea, kui võimalik!

Palun saada oma CV või LinkedIni profiil . Lisa ka lühikirjeldus, milliseid väärtuseid Sa meie tiimi endaga tood ja mida Sa meie juures õppida loodad.